Nazwa forum

Opis forum


#1 2013-04-14 15:04:48

Iglica

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 29
Punktów :   

II lincz

To kto na kogo? I jakie posty mam napisać

Ostatnio edytowany przez Iglica (2013-04-14 15:07:07)

Offline

 

#2 2013-04-14 15:30:16

Szybki Lopez

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: II lincz

Co do posta Twojego, to wpadłem na taki pomysł:
Daliście się zmanipulować. Czy wy nie widzicie co Revold z wami zrobił? Przecież sam jego pomysł jest niedorzeczny. Uważa mnie za mafiozę, a każe czekać na zabicie mnie 2 lincze. W ten sposób spowodował, że trzy najbliższe lincze będą zapewne stracone. W pierwszym zabiliście niewinnego. Dzisiaj nie wiem co się stanie, ale wątpię byśmy trafili bo uważam, że mafia maczała palce we wczorajszym remisie. Zapewne na Nikta i Armiwarta głosowało dwóch, może trzech mafiozów. W trzecim zginę ja, czyli znowu niewinny. Dzięki temu doprowadził do tego, że miasto straci trzy lincze.

Coś w tym stylu. Rozwiń to jakoś i napisz własnymi słowami, żeby nie wyglądało tak podejrzanie.

Ja będę bronił Armiego (który zginie zapewne w dzisiejszym linczu), a na kogo zagłosuję to jeszcze pomyślę. Hadrian raczej powinien kontynuować to co zaczął wcześniej. Co do Cahan, to nie wiem. Masz jakieś swoje propozycje?


http://www.realmadrid.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheadername1=Content-disposition&blobheadervalue1=attachment%3B+filename%3DDiego_L%C3%B3pez.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1203257668496&ssbinary=true

Offline

 

#3 2013-04-14 15:46:38

Akara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: II lincz

Ja nie będę bronić Armiego. Ja poprę zupełnie logiczny pomysł ubicia go. Powody są logiczne, a sam fakt, że nie jestem w pełni przekonana do jego winy nie ma nic do rzeczy. Bo ubicie go to jedyne rozsądne rozwiązanie.

Offline

 

#4 2013-04-14 16:04:47

Iglica

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 29
Punktów :   

Re: II lincz


To wszystko jest śmiechu warte. Gratulacje "miastowi". Wspaniała strategia.
"- Yuhu! Odkryliśmy mafiozę! Zabijmy go!"
"- Nie nie, to zbyt proste. Zostawmy go, zabijemy go kiedy indziej."
Przecież to się nawet kupy nie trzyma. W ten prosty sposób zabijecie dziś i jutro kolejnych niewinnych, a od Revolda usłyszycie:
- Sorry, wybaczcie. Pomyliłem się. Nawet najlepsi przecież mogą, prawda?
A wy uwierzycie. Bo po co myśleć samemu?

Sojlex (Umbrowy Kolos)
Fenir (Nikt)
Juliusz Cezar (Armiwart)
Waverley (Sojlex, Darahati)
Villiore (Loczek)
FM (Fenir)
Hadras (MiSi)
Nikt (Hadras, Kocica, Disconnected)
Armiwart (FM, Cahan, DL)
Umbrowy Kolos (Niebieskooki Smok)
Fast i Hadrian (Hellscream)
Darahati (Niedziel)
Kocica (Sonic)
Hellscream (Hadrian)
MiSi (Revold)

Na Nikta i Armiwarta zagłosowało conajmniej dwóch mafiozów. Nie wierzę, że jest inaczej. Byli to główni kandydaci po "genialnym" planie Revolda. Zapewne zwykła podpinka. Reszta mafiozów rozbiła się zapewne wśród pojedynczych głosów. Dziś proponuję Hadrasa, który głosował na Nikta i który ciągle nam przypomina, że jego głos był wynikiem generatora liczb. Podejrzany jak głowa boli. Napewno lepiej niż Armiwarta, który ostatnim swoim postem bardzo wybielił się w moich oczach. No ale wy przecież musicie posłuchać się waszego mesjasza (który jest zresztą hipokrytą, bo zawsze twierdzi żeby mesjaszy nie słuchać i myśleć samemu). Powodzenia, ale żeby potem nie było: A nie mówiłem?


Może być?

Ostatnio edytowany przez Iglica (2013-04-14 16:06:51)

Offline

 

#5 2013-04-14 16:10:04

Szybki Lopez

Administrator

Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 34
Punktów :   

Re: II lincz

Dobre. Możesz wysłać.


http://www.realmadrid.com/cs/Satellite?blobcol=urldata&blobheadername1=Content-disposition&blobheadervalue1=attachment%3B+filename%3DDiego_L%C3%B3pez.jpg&blobkey=id&blobtable=MungoBlobs&blobwhere=1203257668496&ssbinary=true

Offline

 

#6 2013-04-14 16:13:09

Akara

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 21
Punktów :   

Re: II lincz

Może. Nie zapominaj by do listy oskarżonych mnie dołączyć. Oraz wspomnieć o całej reszcie głosujących na Nikta i Armiego.

Offline

 

#7 2013-04-14 16:15:32

Iglica

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-12
Posty: 29
Punktów :   

Re: II lincz

O tym wspomnę w kolejnej analizie linczu jak porównam dane. I tak zginę więc może cię trochę wybielę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bstp.pun.pl www.loth.pun.pl www.javagsm.pun.pl www.dragonballgame.pun.pl www.pogadanki17.pun.pl